• Неодамнешно
Бринли Ко.
zoom_in

Бринли Ко.

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичен главен дел од Бринли Ко, „Аника бути“. Мека вегетанска велур ја обликува оваа разноврсна силуета на квадратни пети, а возвишената блок-потпетица додава лифт за продолжување на нозете. Влезот на задниот патент ги прави лесни за лизгање, а удобната пена од 4 мм Tru ™ Footed ги прави супер удобни. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Избор на купувачи..