• Неодамнешно
Четкан Микрофибер Отпорен На Брчки Везен Лист Сет Бургундија Полн
zoom_in

Четкан Микрофибер Отпорен На Брчки Везен Лист Сет Бургундија Полн

DEN 460.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

СТИЛ : зачудете се од широкиот спектар на бои во овој комплет украсен со бесконечна шема за везење преку рамниот чаршаф и навлаките за перници, со суптилен сјаен сјај; координирајте со здолниште во кревет, навлака за јорган поставена во ист дизајн и материјал големина : Завесете го креветот со оваа убавина понудена во низа опции за големина; целосно еластичен и проширлив вграден лист; длабочината на џебот е 15"; одговара на ДУШЕК до 18"лесна нега : машинско перење одделно, или со синтетика што не се обложува во топла вода; не избелувајте или користете омекнувач бидејќи ги затнува отворените пори на ткаенината и ја прави неефикасна; сушење на воздух или сушење на тивок оган; погледнете ја етикетата За Негадобро е да се знае : микрофибер е синтетичко влакно направено од полиестер, потенко од влакно од свила; неговото производство не вклучува употреба на пестициди, а процесот на боење не бара вода во споредба со памукот; одлично за луѓе со алергијасет за кревет : вклучува 1 рамен чаршав, 1 вграден чаршав, 2 навлаки за перници (близнак вклучува 1 футрола) 100% четкан микрофибер везен лим отпорен на брчки поставен бургунд / полн.

Избор на купувачи..