• Неодамнешно
Хаитски Женски Костими За Капење Без Ракави Два Костими За Капење Комплети Танкини Со Склекови Против Вратот Дами Без Грб Вкрстено Обложено Цветно Печатење Зелено
zoom_in

Хаитски Женски Костими За Капење Без Ракави Два Костими За Капење Комплети Танкини Со Склекови Против Вратот Дами Без Грб Вкрстено

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

(Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Жени Две Парчиња Костими за Капење.Дизајнот Со Висок Струк и Цветен Принт Го Засилува Костимот за Капење, За Да Биде Пошармантен, Одличен и Шик. Дами Ракави Плажа Облека Танкини Во Собата. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Супериорен во материјалот и извонредноста во изработката ја прави кожата многу кул во топло време. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење, Женски Танкини Комплети, Дводелни Костими За Капење, Женски Сет За Пливање Тип На Шема : Цветен Принтбој : Сина, Зелена, Розова, Темно Сина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер, Spandex Neckline : V Должина на вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Летни Костими За Капење На Плажа. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.Содржина на пакетот : 1 х Женски Комплети Танкини (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Дизајн - Овој Комплет Танкини За Танкини Без Ракави Без Ракави Ви Дава Посебно Чувство На Самодоверба, Убавина. Материјал-82% Полиестер, 18% Спандекс.

Избор на купувачи..