• Неодамнешно
Лагер Чипка Ракавици Долга Лента Должина На Лактот Полу-Прст Шупливи Дупки Ракави Ракави Белезници Без Прсти Мрежеста Мрежа Косплеј Костим Бело
zoom_in

Лагер Чипка Ракавици Долга Лента Должина На Лактот Полу-Прст Шупливи Дупки Ракави Ракави Белезници Без Прсти Мрежеста Мрежа

DEN 160.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Избор : постојат различни бои и стилови за избор, што може да ги задоволи потребите на различни прилики.Чипка : Овие Чипкани Ракавици без Прсти се направени од чипка, која е удобна за допир и не е лесна за деформација.Различни прилики : Чипка ги прави овие ракавици полни со шарм и убавина. Можете да ги носат за на невестински туш, матурска, ангажман, свадба, костим, фестивал, чај партија и други тематски партии.Карактеристики : ракавиците за врзување на лактот можат да ја прилагодат ширината преку врвката нагоре и се еластични. Тие ќе се вклопат тесно и удобно без да ја напрегаат раката.Давање подароци : Овие Ракавици Без Прсти од Чипка лесно можат да ја добијат женската љубов и очекувања. Тие се за идеални подароци за мајки, сестри, девојки и пријатели, што ги прави да изгледаат извонредно, елегантно и шармантно.Спецификација : Боја : бела, црна.Материјал : чипка.Големина : Прибл.38х9хцм/14, 96х3, 54 инчи.Пакетот Вклучува : 1 Пар Ракавици Без Прсти. Избор : постојат различни бои и стилови за избор, што може да ги задоволи потребите на различни прилики. Чипка : Овие Чипкани Ракавици без Прсти се направени од чипка, која е удобна за допир и не е лесна за деформација. Различни прилики : Чипка ги прави овие ракавици полни со шарм и убавина. Можете да ги носат за на невестински туш, матурска, ангажман, свадба, костим, фестивал, чај партија и други тематски партии. Карактеристики : ракавиците за врзување на лактот можат да ја прилагодат ширината преку врвката нагоре и се еластични. Тие ќе се вклопат тесно и удобно без да ја напрегаат раката. Давање подароци : Овие Ракавици Без Прсти од Чипка лесно можат да ја добијат женската љубов и очекувања. Тие се за идеални подароци за мајки, сестри, девојки и пријатели, што ги прави да изгледаат извонредно, елегантно и шармантно.

Избор на купувачи..