• Неодамнешно
Мажи Топло Возење Велосипед На Отворено Меки Плетени Белезници Ракавици На Допир Сите Ракавици ЗА Прсти ТЕМНО СИВА
zoom_in

Мажи Топло Возење Велосипед На Отворено Меки Плетени Белезници Ракавици На Допир Сите Ракавици ЗА Прсти ТЕМНО СИВА

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : 21*12*1см (Еластична). Сосема Нов и квалитетен. Материјал : Плетени. Боја : 4 Бои. Тип : Ракавици. Вклучен пакет : 1 пар Ракавици. . Забелешка : . 1.Има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја големината пред да го купите предметот. 2.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. 3.( Конверзија на единицата : 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,39 инчи). Мажи Топло Возење Велосипед На Отворено Меки Плетени Белезници Ракавици Со Екран На Допир СИТЕ РАКАВИЦИ СО Прсти ТЕМНО СИВА боја.

Избор на купувачи..