• Неодамнешно
Пролет Лето Мрежа Мрежести Ракавици За Жени Забава Женски Ракавици Танц Рака Декор Белезници
zoom_in

Пролет Лето Мрежа Мрежести Ракавици За Жени Забава Женски Ракавици Танц Рака Декор Белезници

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Материјал : полиестерски влакна како што е прикажано големина : сите големини : 1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат бои на различни начини, а вистинските бои на проектот може да бидат малку поинакви од сликата подолу.2. Ве молиме игнорирајте ја големината. Понекогаш скалата може да биде потесна отколку што опишавме. Кина обично е помала од Европа и Сад. Затоа, ве молиме држете растојание од 1-3 см.3. Ако наидете на какви било тешкотии при изборот на големината, слободно контактирајте не. Ние ќе ви дадеме неколку предлози, но само за повикување.Можеме да прифатиме мешани нарачки за продажба, боја и големина. Колку е поголем бројот, толку е поголем попустот.Овој производ вклучува : 1 комплет ракавици кратки ракавици со Фин квалитет хеклани во памук за возрасни,жени. Отворен зглоб за елегантно вклопување,шармантни мрежи,украсени со чипка,цветни и лак. Пар Ракавици,Материјал : Полиестерски влакна,Препорачано Миење Раце-Измијте Ги Темните Бои Одделно. Една големина за сите редовни димензии, идеална за денот на венчавката,матурска забава и забави, комплиментирајте ги вашите фустани. Идеален за Фенси Фустан И Бурлески Носии. Совршен за Кокошки Ноќи или Завршување На Вечерна Облека.

Избор на купувачи..