• Неодамнешно
Женски Секси Долна Облека Мода Чипка Спојување Елек Шорцеви Два Костум
zoom_in

Женски Секси Долна Облека Мода Чипка Спојување Елек Шорцеви Два Костум

DEN 334.56

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 72-86см/28,35-33,86" Половината : 66см/25,98" Колк : 92см/36,22"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 БИСТА : 78-92см/30,71-36,22" Половината : 68см/26,77" Колк : 97см/38.19"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 велика Британија : 10 еу : 38 биста : 84-98см/33.07-38.58" половината : 73см/28.74" колк : 102см/40.16"ГОЛЕМИНА : XL сад : 10 велика британија : 12 еу : 40 биста : 90-104см/35.43-40.94" половината : 78см/30.71" КОЛК : 108СМ/42.52"како да се мие : рачно миење ладно,висат Или линија суви4.Ова се погодни како пижами, тие исто така можат да се носат секојдневно, и секако можете да им дадете и на вашите девојки.2.Овој Специјален сет за дизајни ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен комплет!Пол : Женскиматеријал : Полиестерсезона : цела година стил : Секојдневните Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот што добивате : 1 Комплет Женска Долна Облека5.Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, Ве молиме Не Имајте предвид Тип на шема : Цврсти ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Одговара : Одговара на големината 3.Внатрешна облека, облека за забави, забава Со пижами Одлично За забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Градник : безжичен ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењедолина на фустанот : Редовна Белешка : Прилика : Дневна женска долна облека. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Материјал : лесен,удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сува.

Избор на купувачи..