• Неодамнешно
Тролови DreamWorks DJ Suki Кукла, Фустан, Коса Додаток Кукла Плејсет, Вклучени
zoom_in

Тролови DreamWorks DJ Suki Кукла, Фустан, Коса Додаток Кукла Плејсет, Вклучени

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Во Филмот Тролови Светска Турнеја, Соништата Тролови Попи и нејзините пријатели одат на еп, тролови-тасично патување за да ја зачуваат целата музика. Со целосно нова силуета што го олеснува облекувањето на оваа модна кукла "Dream Works trolls", ДИЏЕЈОТ На Стилин Суки има шарен и стилски фустан со затворање на кука и јамка, а таа има вкоренета коса плус додаток за коса за повеќе начини за играње. Децата можат да се облекуваат ДИЏЕЈ Суки и да ги рекреираат омилените сцени со неа, или замислете дека таа им се придружува на сопствените авантури. Побарајте И Стајлин Афион. (Продадени одделно . Предмет на достапност.) Вклучува кукла, фустан и додаток за коса . Возраст 4 и повеќе. Предупредување : опасност Од Гушење-Мали делови. Не за деца под 3 години.● 2019 хасбро. Сите Права Се Задржани. DREAMWORKS АФИОН ОД ТРОЛОВИ СВЕТСКА ТУРНЕЈА : во ова продолжение На Dream Works Тролови, Кралицата Попи и нејзините пријатели одат на еп,. СИМПАТИЧНА КУКЛА ОД СОНИШТАТА ТРОЛОВИ : Инспирирана од филмот, оваа кукла е одличен подарок за секое дете 4 години и нагоре и љубителите На Тролови Светска Турнеја. КУКЛА ОД АФИОН СТАЈЛИН : со нејзиниот стилски фустан и додаток за коса, оваа Кукла Од Афион е одличен додаток на колекцијата Тролови Од Соништата.

Избор на купувачи..