• Неодамнешно
Кајануо Фустани За Забави За Жени Со Кружен Врат Печатење Со Кратки Ракави Долги Дами Летен Фустан Дозвола За Женски Ретро Памук И Лен Кружен Врат Двослоен Чипка-По
zoom_in

Кајануо Фустани За Забави За Жени Со Кружен Врат Печатење Со Кратки Ракави Долги Дами Летен Фустан Дозвола За Женски Ретро Памук

DEN 512.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

?●Стил на совпаѓање● : долгиот фустан има јасен преглед и е совршено усогласен со високи потпетици. Исто Така, Одговараат За Градина Пикник, Ретро Чај Партија, Клуб Носат, Ноќ Надвор, роденден, Високи Дипломирањето Прослава Партија, Прием, Коктел Партија, Фенси Вечера Датум, Шоу Перформанси, Музика И Уметност Фестивал, и други настани.Ќе добиете : 1 Сезона на женски фустани : Пролет, Aut и Зима Пол : Женска Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав : Секојдневен,моден,Краток,Свечен,Гроздобер Повод : Погоден за секоја пригода. Достапно за жени, дами, тинејџерки, ќерка, сестри, сопруга, девојки пријатели. ?●Материјал€ : Изработен од 100% Полиестер.

Избор на купувачи..