• Неодамнешно
Џткарпу Комбинезон Ленени Комбинезони За Жени Печатење Со Џебови
zoom_in

Џткарпу Комбинезон Ленени Комбинезони За Жени Печатење Со Џебови

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

46"Length : 84cm/33.01" Половината : 102см/40.88"Hip : 122cm/48.46" колк : 126см/49.31"Length : 82cm/32.58" Половината : 106см/41. Погоден за повеќето прилики и специјални прилики Деловна Работа, Вечер, Матура итн.16"Waist : 110cm/43.31"Hip : 118cm/46. Печатење на денот на независноста погоден за одмор.73" половината : 114см/44.

Избор на купувачи..