• Неодамнешно
Данко Балкок Спојка Орев Мијалник Разнобоен Месинг
zoom_in

Данко Балкок Спојка Орев Мијалник Разнобоен Месинг

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поправете ги компонентите на тоалетот со навртката И мијалникот За снабдување Данко Балкок. Се користи за прицврстување на водоводната линија на вентил за полнење на тоалетот. Изграден од месинг за издржливост и цврстина. 6 парчиња Мијалник За Спојување На Танко Балкок Разнобоен Месинг.

Избор на купувачи..