• Неодамнешно
Божиќни Жени Со Висок Струк Со Цврста Боја Кадифени Топли Хеланки, Л, Темно сива боја
zoom_in

Божиќни Жени Со Висок Струк Со Цврста Боја Кадифени Топли Хеланки, Л, Темно сива боја

DEN 275.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Продажба Поени. 1.Дизајн : Печати. 2.Детали : Памук. 3.Половината : Средна Половината. 4.Еластичност : Висока Еластичност. 5.Шема : Мачка. 6.Фит Тип : Слаби. Спецификации. Пол : Женски. Стил : Хулахопки, Мода. Повод : Божиќ. Ткаенина : Полиестер. Дизајн : Печати. Детали : памук наредени. Половината : Средна Половината. Еластичност : Висока Еластичност. Шема : Ирваси, Божиќ, Мачка, Цвет / Цветни, Геометриски Модел. Тип на печатење : 3Д Печатење. Должина На Панталони : Целосна Должина. Функција : Удобност, Контрола На Стомакот, Подигнување На Задникот. Фит Тип : Слаби. Тип На Панталони : Термална Долна Облека, Панталони Од Руно, Хеланки, Хулахопки. Посебна Големина : Нормален висококвалитетен материјал. УДОБНО ЗА НОСЕЊЕ. Добра идеја за подарок.

Избор на купувачи..