• Неодамнешно
Женска Мода Лабава Јака Патент V-Вратот Печатени Кратки Ракави Обична Маица Врвот
zoom_in

Женска Мода Лабава Јака Патент V-Вратот Печатени Кратки Ракави Обична Маица Врвот

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

31"??Гаранција за задоволство : Ако добиете Неисправен Производ/Погрешна Големина/Погрешни артикли, слободно контактирајте не за враќање/замена.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.92"XXXXXL182248138cm/54.74"XXL121642120cm/47. И ние сакаме да ги знаеме вашите вистински идеи за сите детали за предметите, за да можеме да направиме подобро во производите и услугите соодветно. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. ??Стил : Лабаво Вклопување. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Едноставен, трендовски и стилски.

Избор на купувачи..