• Неодамнешно
Декор За нокти Исклучителна Сам Лесна Уметност За Нокти Кристали Мали Бели Цветови За Жени
zoom_in

Декор За нокти Исклучителна Сам Лесна Уметност За Нокти Кристали Мали Бели Цветови За Жени

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : она што овој сјаен накит за нокти со текстура може да ви го понуди е тоа што се одликува со пренослив поради неговата компактна големина и лесна тежина body.It лесно ќе го привлече вниманието на луѓето поради со нежни, мини, кристали мали бели цветови изглед designs.It конструиран е од смола.Опсегот на должина на производот е 0,3-0,6 см.Погоден за домашна употреба или професионална употреба.Име на предметот : Декорација На Ноктиматеријал : Смола Карактеристики : Креативни, Лесни, Извонредни Детали За Големина : Опсег На Должина : 0,3 см-0,6 см/0,12 "-0,24" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Декорација На Нокти Декор За Нокти Исклучителна Самостојна Лесна Уметност За Нокти Кристали Мали Бели Цветови за Жени. Декор За нокти Исклучителна Самостојна Лесна Уметност За Нокти Кристали Мали Бели Цветови за Жени. Декор За нокти Исклучителна Самостојна Лесна Уметност За Нокти Кристали Мали Бели Цветови за Жени. Декор За нокти Исклучителна Самостојна Лесна Уметност За Нокти Кристали Мали Бели Цветови за Жени. Декор За нокти Исклучителна Самостојна Лесна Уметност За Нокти Кристали Мали Бели Цветови за Жени. Декорација На Ноктиматеријал.

Избор на купувачи..