• Неодамнешно
Бринли Ко.
zoom_in

Бринли Ко.

DEN 527.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ако носите багажник за дожд, ќе сакате да го направите стилски и чизмот на Tineke од Brinley Co. ќе ги задоволи вашите потреби. Овој трендовски багажник има 5 совршено слатки обрасци со гумен материјал. Висината на глуждот е совршена за лесно лизгање и лизгање, а материјалот отпорен на вода ќе помогне да се издржи водата. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 12 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : гума. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Избор на купувачи..