• Неодамнешно
Концепт на Мидтаун Концепт Милано 3-полица ТВ-столб
zoom_in

Концепт на Мидтаун Концепт Милано 3-полица ТВ-столб

DEN 3999.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Трансформирајте го и зајакнете го вашиот дом во модерна област за мебел со карактеристично влијание од средниот век. Сите најдобри детали за вашето живеење и спална соба. Концепт на Мидтаун Концепт Милано 3-полица ТВ-столб (до 70-тина телевизори) Димензии : 18in. L x 53in. W x 26in. Ч. Палто/бојата вознемирувачка (бојата е намерно нанесувана или исфрлена за потресен изглед). Класичен дизајн од средниот век идеален за дневни соби. Полиците се прилагодливи за подобра функционалност. Се вклопува до 70 "инчен телевизор. Управување со добро.

Избор на купувачи..