• Неодамнешно
Ефстеб Летни Женски Шорцеви Широки Шорцеви Широки Панталони За Нозе Висок Струк Прави Панталони Памучни Ленени Шорцеви Обични Шорцеви Во Еднобојни Трендовски Удо
zoom_in

Ефстеб Летни Женски Шорцеви Широки Шорцеви Широки Панталони За Нозе Висок Струк Прави Панталони Памучни Ленени Шорцеви Обични

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

92 "Должина : 36см/14.57" Големина : XL Големина.37 "Должина : 38см/14.Женски Лабави Широки Панталони За Нозе Висок Струк Прави Панталони Обични Памучни Ленени Кратки Сезони : Лето : Женска Пригода : Дневна Должина : Шорцеви : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Кратки Белешки : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)препорака За Големина : Големина : С Големина.17" Големина : Л Големина. Повод : Погоден за секоја пригода, Како што се дневна, шопинг, секојдневно секојдневно носење, забава, излегување, ноќно излегување, патување, состаноци, работа, канцеларија, клуб и така натаму.50 "Должина : 36см/14.25 "Должина : 37см/14. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 54-76см/21. Летни Женски Шорцеви Широки Шорцеви Широки Панталони Со Високи Половини Директно Панталони Памучни Ленени Шорцеви Обични Шорцеви Со Еднобојни Трендовски Удобни Шорцеви со Џеб. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 56-80см/22. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 61-94см/24. Закачете се да се исуши за да избегнете брчки. Вие сте слободни да креирате секојдневен стил, ретро стил, дневен стил што го сакате. Појавување : Совршено Со сите удобни секојдневни врвови, маици, врвови од камизола, врвови на резервоари и многу повеќе. Ние Сме азиски големина, Големина работи мали, Препорачуваме 1-2 големина до.(Тоа ќе биде поудобно. Ако сте на отворено, можете да го усогласите и со очила за сонце, високи потпетици или сандали, капа за сонце, торба за рамо и други додатоци за да бидете посовршени.17" Големина : М Големина. Шорцевите со висок струк визуелно покажуваат витки нозе и обликуваат шармантна фигура!. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 58-87см/22.

Избор на купувачи..