• Неодамнешно
Стаклени Бонбони-Чувство Без Допирање-Винил
zoom_in

Стаклени Бонбони-Чувство Без Допирање-Винил

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

ПОВТОРНО ИЗДАДЕН НА 180-ГРАМА ТРАНСПАРЕНТЕН РОЗОВА ЛИМОНАДА ВИНИЛ!!! Стакло Бонбони се враќа Со Италијанците Го Прават Тоа Подобро прв рекорд во 2010 година. Вклучува намалувања "Чувство Без Допирање"; (Видео Мешавина и Инструментална Мешавина), "Шеќер" (редовни и инструментални верзии), "Покриени Со Грешки", " и ""Сјај Како Злато" Има двострано вметнување во целосна боја и лирски лист и ракав во целосна боја. Беше именуван "Рекорд На Денот"; ОД РЦРД ЛБЛ, 4/09/2010. ПОВТОРНО ИЗДАДЕН НА 180-ГРАМА ТРАНСПАРЕНТЕН РОЗОВА ЛИМОНАДА ВИНИЛ!!! Стакло Бонбони се враќа Со Италијанците Направете Го Тоа Подобро првиот рекорд на 2010. Вклучува парчиња "Чувство Без Допирање" (Видео Микс И Инструментална Мешавина)," Шеќер И Бел Леб "(редовни и инструментални верзии)," Покриени Со Грешки "и" Сјај Како Злато И Дијаманти."Карактеристики двострано вметнување во целосна боја и лирски лист и ракав во целосна боја. Беше прогласен За "Рекорд На Денот" ОД РЦРД ЛБЛ, 4/09/2010.

Избор на купувачи..