• Неодамнешно
Брент Амакер-Збогум-Винил
zoom_in

Брент Амакер-Збогум-Винил

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Брент амејкерс првиот соло сингл е достапен во форма на 7quot; 45 вртежи во МИНУТА слика диск. Невообичаени испади ќе се најдат на страната Б.објавувањето е поддржано од музичко видео и мала низа настапи во живо Од Брент Амакер и Родео. Од пустини до планини измиени од снег Брент Амакер И Родеото ја бараат Вистината. Оваа потрага произведе бројни албуми и ги однесе на места низ целиот свет, во беспрекорни соодветни нишки, за да ги изведат своите песни за посветен култ. Нивниот звук, кој соодветно може да се опише Како Саундтрак Морикон напишан Од Крафтверк со мртви сериозни класични вокали во земјата, ги собра во телевизиски емисии како што се "Плевел";, "Калифонизација"; И "Хбос ""Голем Мал Лисквот";. Збогум (Винил) (7-Инчен).

Избор на купувачи..