• Неодамнешно
Вублинг Жени Кратки Фустани V Вратот Летна Плажа Сарафан Боемски Мини Фустан Дами Удобно Датира Небото Сина
zoom_in

Вублинг Жени Кратки Фустани V Вратот Летна Плажа Сарафан Боемски Мини Фустан Дами Удобно Датира Небото Сина

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Натпревар-Цветниот Мини Фустан со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Краток Фустан. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Со Обвивка Со Кратки Ракави, Фустан Со Цветен Појас, Сарафан На Плажа Со Среден Струк, Трендовски И Елегантен4. Дизајн : Секси Боемски Цветен Краток Фустан. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Материјал-65% памук 35% полиестер. Дизајн-Мини Фустан Со Врат V, Краток Фустан Со Кратки Ракави, Цветен Фустан Бохо, Сарафан На Плажа, Трендовски и Елегантен.

Избор на купувачи..