• Неодамнешно
Машка луксузна обичајна завршница прстен од не'рѓосувачки челик
zoom_in

Машка луксузна обичајна завршница прстен од не'рѓосувачки челик

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совршен рачен прстен од не'рѓосувачки челик со ширина од 7мм, полирана и вклучува дизајн на удобност од луксузен лак за лесно дневно носење. Овој бенд има четкан подигнат центар со еден жлеб надолу во центарот што нуди елегантни контрасти. Секој прстен е рачно изработен од занаетчии за накит кои го разбираат квалитетот и вредноста. Овој прстен е задолжителен за вашата колекција за накит. Рачно изработено. Издржлива четкана завршница. Удобно носење.

Избор на купувачи..