• Неодамнешно
Одеерби Јакни За Жени Дами Топла Јакна Зимски Цврст Капут Со Качулка Јака Јагнешко Месо Надворешна Облека Жолта
zoom_in

Одеерби Јакни За Жени Дами Топла Јакна Зимски Цврст Капут Со Качулка Јака Јагнешко Месо Надворешна Облека Жолта

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

62 " Должина : 75см/29. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред купувањето.41 " Должина : 77см/30.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕВРА : 36 Биста : 108см/42.82 "Ракав : 65cm/25.02 " Должина : 76см/29.Повод : Секојдневен, Далиј, за работа, домашен Одмор и повеќе.80 " Должина : 78см/30.59" Должина : 80cm/31. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Големина : LSize. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕВРА : 42 Биста : 120cm/47. Посакувам да имате среќен шопинг време!. Големина : XXXLSize.94 "Ракав : 60см/23.67 "Ракав : 63см/24. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕВРА : 34 Биста : 104см/40. Полиестерски влакна, Изработени од Квалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕВРА : 44 Биста : 124cm/48. Материјал : Полиестер. Големина : MSize.09 "Ракав : 62см/24.Повеќе Erгени и привлечни за носење. Големина : XXLSize.24 "Ракав : 64cm/25. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕВРА : 40 Биста : 116см/45.52 "Ракав : 61см/24.Женски Дами Топла Јакна Зимски Цврст Капут Со Качулка Јака Јагнешко Надворешна Облека1. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.50 " Дозвола Јакни За Жени Дами Топла Јакна Зимски Цврст Капут Со Качулка Јагнешко Долна Облека, Жолта.Карактеристики : Обични Врвови ,Врв За Печатење, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и Трендовски дизајн, Летна и Пролетна секојдневна Блуза. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕВРА : 38 Биста : 112см/44.Информации за производот : Сезона : Винтергендер : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Тренд Должина : Редовен Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Топ Големина На Табелата : Големина.

Избор на купувачи..