• Неодамнешно
Pената на пионерот го избриша фустанот со ракави за треперење на лактот, женски
zoom_in

Pената на пионерот го избриша фустанот со ракави за треперење на лактот, женски

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувствувајте се на леснотија со овој прекрасен излив фустан од пионерската жена. Изработена во мека ткаенина што носи прекрасна текстура и драпи, опуштена силуета, оваа фустан од пуловер обезбедува без напор стил на вашата гардероба. Сплит V-вратл и смачкана половината слична на кавга додава совршена количина на женски детали и има ракави на лактот за дополнителна удобност. Спарете го овој нивоа фустан назад кон вашите омилени сандали или станови и поставен е вашиот разноврсен изглед. Само на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : MIDI должина; удира под колената. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сплит V-врат; еластична половината со смалување; Ниво на здолниште. Облечен фустан на жените од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Избор на купувачи..