• Неодамнешно
Женски Летни Фустани Женски Фустани Мини Екипажот Вратот Целокупната Удобност Одговара На Црвено Л
zoom_in

Женски Летни Фустани Женски Фустани Мини Екипажот Вратот Целокупната Удобност Одговара На Црвено Л

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Пролетен И Летен Тркалезен Врат Без Ракави Фустан Со Школка Забава Банкет Танц Фустан Мини Фустан Женски Пролетен И Летен Тркалезен Врат Без Ракави Секвенца Фустан Забава Банкет Танц Фустан Мини Фустанкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Многу елегантен за носење. 4.Одлично За Забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење.Пол : Женаматеријал : Полиестерокција : Разноврсен секојдневен стил : Сексил должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Фустан од 1 парчиња жени. Хупом Женски Летни Фустани Женски Фустани Мини Екипаж Вратот Целокупната Удобност Одговара На Црвениот Л.Контрола На Пливање Јуниори Натпревар Жолта Мајка Ќерка Соодветна Облека За Обликување Сите Крштевки Постари Под Праска Пофалба Танц Шал Печатење Женски Свечени Фустани Ден Обвивка Појас Регентност Свилени Јакни Фото Луѓе Алин Изгорени Нови Фенси Жени Светка Популација Морнарица Слабеење Цевка Вратот Одморалиште Пријателски Градник Сончоглед Фустан КРЕВАЊЕ РАМЕНИЦИ Тренингот Маичка Половина. 2023 Летен Фустан Одобрување Жени. САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62см/24.41" Хип : 78см/30.71" Страна панталони должина : 22см/8.66"САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 66см/25.98" Хип : 82см/32.28" Страна панталони должина : 23см/9.06"САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 70СМ/27.56" Колк : 86см/33.86" Страна панталони должина : 24см/9.45"сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 74СМ/29.13" хип : 90см/35.43" Страна панталони должина : 25см/9.84"сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 ПОЛОВИНАТА : 78СМ/30.71" колк : 94см/37.01" должина На Странични панталони : 26см/10.24".

Избор на купувачи..