• Неодамнешно
Уникатни поволни цени, женски цветни шпагети каиш пресврт на предниот замав фустан
zoom_in

Уникатни поволни цени, женски цветни шпагети каиш пресврт на предниот замав фустан

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Миди цветен фустан дизајниран со директно деколте, два квадратни предни џебови, предниот дел од копчето и тенки ленти за врзување со опуштено вклопување. Прилагодлива лента за шпагети, девет предно копче, низ целиот печатење сончоглед, плетенка на половината, различно од другите материјали, ние користиме двослоен дизајн на шифон, избегнувајте да се гледаат и пријателски за кожата, помодерно. Сончогледот фустан ќе направи да се чувствувате супер женски и шик. Носете го за пикник или ден надвор од шопинг со вашите девојки. Дизајнот на каишот може да направи да се чувствувате дише и удобно цел ден. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите гарнир на половината hem girthxs - 31 1/8 - 26 3/8 - 70 7/8s- 33 1/8 - 28 3/8 - 73 1/4m 35 - 30 3/8 - 75 5/8 L - 38 1/4 33 1/2 - 79 1/8xl - 41 3/8 36 5/8 - 82 5/8 Мерењето на должината е од рамо до дното. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за жени цветни шпагети, превртување на предниот замав фустан 100% полиестер. Увезени. Цветен принт. Пресврт фронт. Прилагодлива лента за шпагети. Скриен патент од десно. Машинско миење ладно внатре со како боја.

Избор на купувачи..