• Неодамнешно
Женски Долг Ракав Само-култивирање Бран Точка Мрежа Нишка Спојување Дното Врвот
zoom_in

Женски Долг Ракав Само-култивирање Бран Точка Мрежа Нишка Спојување Дното Врвот

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 76-86см/29,92-33,86" Рамо : 36см/14,17" Ракав : 58см/22,83" Должина : 53см/20,87" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80-90см/31,50-35,43" Рамо : 37см/14,57" Ракав : 59см/23.23" Должина : 54см/21.26" големина : л сад : 8 еу : 38 биста : 84-94см/33.07-37.01" рамо : 38см/14.96" ракав : 60см/23.62" Должина : 55см/21.65" големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 88-98см/34,65-38,58" рамо : 39см/15,35" ракав : 61см/24,02" должина : 56см/22,05" големина : ххл сад : 12 еу : 42 биста : 92-102см/36,22-40,16" рамо : 40см/15,75" ракав : 62см/24,41" должина : 57см/22.44" женски долг Ракав само-култивирање бран точка мрежа конец спојување дното врвот карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Aut Пол : Жени Прилика : Туризам Материјал : Полиестерски Ракав : Долга Декорација : Должина На Мрежеста Блуза : Тип На Кратка Шема : Цврст Стил : Казусл што добивате : 1 Х Врвна Големина АМЕРИКАНСКА БИСТА НА ЕУ Должина На Ракавот Л 8 38 84-94см/33.07-37.01" 38см/14.96" 60см/23.62" 55см/21.65" големина : Л Сад : 8 Еу : 38 Биста : 84-94см/33,07-37,01" Рамо : 38см/14,96" Ракав : 60см/23,62" Должина : 55см/21,65" фзм женски долг ракав само-култивирање бран точка мрежа конец спојување дното врвот.

Избор на купувачи..