• Неодамнешно
Бохо Цветни Каул Вратот Бодикон Темно Зелена
zoom_in

Бохо Цветни Каул Вратот Бодикон Темно Зелена

DEN 495.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Фустани Бохо Цветни Крава Вратот Бодикон Темно Зелена М (6) Ограничени количини, ексклузивно за !Темно Зелен Бохо Цветен Бодикон Женски Фустани Женски Фустани Женски Фустани Големина И Вклопување(инч)големина НА Бистата На САД Големина На Половината Должина На Колкот 2 XS 29.1 23.6 27.2 31.5 4 S 30.7 25.2 28 33.1 6 M 32.3 26.8 28.7 34.6 8/10 L 34.6 29.1 29.5 37 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да ги поставите Наредба. Женски Фустани Бохо Цветни Каул Вратот Бодикон Темно Зелена М (6). Мини Цветни Женски Фустани Без Ракави Висока Растеглива Темно Зелена големина м_ус (6). Пол : Жени,Жена,Дама,Девојки, Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall. Боја : Темно Зелена. Стил : Бохо. Тип На Шема : Цветни. Детали : Сплит. Тип : Бодикон. Деколте : Вратот На Кравата. Должина На Ракавот : Без Ракави. Линија На Половината : Природна. Облик На Полите : Пресек. Должина : Мини. Тип На Вклопување : Тенок Фит. Ткаенина : Високо Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 5% Еластан. Упатства за нега : Машинско перење. немојте да се исушите. измијте со мек детергент. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *ПЛУС ГОЛЕМИНА : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Избор на купувачи..