• Неодамнешно
ТАБЕЛА-КАПУЧИНО СО ЗЛАТЕН МЕТАЛ
zoom_in

ТАБЕЛА-КАПУЧИНО СО ЗЛАТЕН МЕТАЛ

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со богата површина на капучино и стилски дизајн со дебели облоги, оваа коктел маса дава исклучителен изглед на секоја просторија. Модерната правоаголна форма и вкрстената златна метална основа обезбедуваат цврста поддршка, како и чист, современ изглед. Користете ја оваа мултифункционална табела за да го комплиментирате вашиот простор за живеење. Доволно површински простор во трендовски финиш на капучино / Цврста, стилска златна вкрстена основа / правоаголен врв со Дебел панел што е лесен за чистење / современа дизајнирана масичка за дневна соба, дувло, канцелариски простор, семејна соба / добро Се Вклопува со секој декор.

Избор на купувачи..