• Неодамнешно
Риа мода возрасна женска акрилна бисерна лента за глава
zoom_in

Риа мода возрасна женска акрилна бисерна лента за глава

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Проширете го вашиот репертоар за фризура со лента за коса од оваа колекција! Овие ленти за глава се карактеризираат со затрупан пресврт на предниот дел за изглед што додава текстура и волумен на вашата фризура, додека шарените отпечатоци лесно со најразлични облеки. Завршете неуредна пунџа со една од овие, или оставете ја косата надолу за да ја однесете вашата коса ден од обични до вонредни! Детали : Материјал : PU кожа Сите типови на коса широко вклопување (6,5 "дијаметар) Riah Моден акрилен бисер обложена глава.

Избор на купувачи..