• Неодамнешно
Дете Мек Стил Дете Маичка Пакет
zoom_in

Дете Мек Стил Дете Маичка Пакет

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

4.5 мл., 100% памук со прстен, ткаенина 30/1 висока густина на бод за помазно печатење на површината на вратот и рамената-далеку од етикетата двојна игла ракав и долна хемсеми-опремена контурна силуета со странична двојна игла со раб 1/2" јака длабока лажичка деколте ракави Гилдан Мало Дете Мек Стил Дете Маичка 10 пакет.

Избор на купувачи..