• Неодамнешно
Летни Сарафани На Плажа За Жени Ладно Рамо Против Врат Маици Фустан Секојдневна Облека Работа Секојдневен Краток Мини Фустан Црн ХХЛ
zoom_in

Летни Сарафани На Плажа За Жени Ладно Рамо Против Врат Маици Фустан Секојдневна Облека Работа Секојдневен Краток Мини Фустан

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женскиот Фустан Со Еднобоен Јазол Е изработен Од мека ткаенина од мешавина од полиестер. Тоа е совршен врв за спарување со пар фармерки или шорцеви . Линијата На Вратот V и ладното рамо му даваат многу ласкав изглед. Погледнете го нашиот бренд Лументо, ќе најдете повеќе што сакате!. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината за оваа ставка. ·Жена,Дами,Женски. ·Женски Обични Лабави Кошули Фустан, Летен Плажа Сарафан. ·65% Вискоза 30% Полиестер 5% Спандекс. ·Цврста Боја, V Вратот, Јазол, Надвор Рамо. ·Бела, Црна, Темно Сива, Светло Сива, Небесно Сина, Темно Сина. ·С,М,Л,ХЛ,ХХЛ . * В Вратот · ·Ладно Рамо Ракав. ·Лето,Пролет,Aut Fall,Зима. ·Секојдневен,Патувачки,Одмор,Работа,Забава,Секојдневно,Состаноци,Филмови. . Уникатен Дизајн : Краток Ракав,Ладно Рамо, Цврста Боја, Краток Мини Фустан, Тркалезен Врат, Фустан Со Предни Маици Со Јазол. Женски обичен лабав фустан со цврста боја кој дава дополнителен мек допир, врвна ткаенина, истегнување и богат материјал за дополнителна удобност. Носете го овој фустан за секоја пригода, работа, бизнис или секојдневно што дава опуштено вклопување. Суштински фустан за пролет лето и прилики. Модерен стил ве прави секси и привлечни во толпата. Известување за големина : предлагаме изберете поголеми димензии ако сакате редовно вклопување или лабаво вклопување! Табела со големини : ве Молиме внимателно погледнете ја нашата детална табела со големини на левата слика или во" Опис На Производот " пред да купите; Совети : Табелата Со Генерички Големини не е нашата табела со големини,"НЕ КОРИСТЕТЕ".

Избор на купувачи..