• Неодамнешно
Начин да се слави
zoom_in

Начин да се слави

DEN 374.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поканете го гостите да вечераат на кекси и сладолед на нашиот совршено тематски начин за славење! Слатко третира пластично чаршав. Мерење на 54 "x 84 ", овој чаршав може да се избрише чисто од сладолед капе во тие жешки летни забавни денови. Пластичните таблички се продаваат индивидуално и одговараат на целата наша забава за забави за слатки третмани. • 1 сладок третман со пластични чаршафи • таванот е 54 "x 84" • Тема за сладолед и кекс.

Избор на купувачи..