• Неодамнешно
Женски Краток Фустан Чипка V Вратот Краток Ракав Градиент Боја Пуловер Директно Летни Фустани За Жени
zoom_in

Женски Краток Фустан Чипка V Вратот Краток Ракав Градиент Боја Пуловер Директно Летни Фустани За Жени

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Должина : 86см/33.86" а Материјал : овој фустан изработен Од Полиестер, кој е супер мек, дише и лесен за да биде кул во жешкото лето.Можете да го носите цел ден удобно. Повод : секојдневните фустани се погодни за свадбен гостин, коктел, матурска, бритдеј, клуб, ноќно излегување, плажа, патување, одмор, свршувачка, дипломирање и специјални прилики или секојдневно носење. Идеални подароци за вашите пријатели или семејства. ЛЕТЕН ФУСТАН ЗА ЖЕНИ : секојдневниот фустан со кратки ракави има неколку дезени и цврсти бои за различни потреби за комплетирање на дневните облеки. Рафл полите на овој линиски фустан го крие стомакот. Ласкавиот крој и специјалниот цветен дезен на овој бохо фустан ќе направат да изгледате грациозно. ШИК РАЗНОВИДНОСТ НА КОМБИНАЦИИ : Спарете Со Шик Потпетици и Спојка за Да го Комплетирате Изгледот.Овој Цветен Макси Фустан Совршено Ќе Го Исполни Целиот Ваш Моден Стил За Коктел, Матурска, Свадби, Одмор, Дипломирање, Враќање Дома, Секојдневен Живот. Е-маил одговор во рок од 24 часа; ако имате било какви прашања за квалитет, логистика и големина поврзани со парцелата, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

Избор на купувачи..