• Неодамнешно
Женски Шорцеви Памук Лен Еластична Половината Краток Со Џебови Црна М
zoom_in

Женски Шорцеви Памук Лен Еластична Половината Краток Со Џебови Црна М

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С Половината : 72см/28.35" Должина : 36см/14.17" Големина : М Половината : 78см/30.71" Должина : 37см/14.57" Големина : Л Половината : 84см/33.07" Должина : 38см/14.96" Големина : XL Половината : 90см/35.43" Должина : 39см/15.35" Големина : XXL половината : 96см/37.80" должина : 40см/15.75" жени голем Летен Среден Струк обичен појас во боја џеб мода директно краткикарактеристики должина за хеланки,фармерки, шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Совршен за носење со фармерки или хеланки Во Пролет, Лето И F Опис Сезона : Лето : Женски Материјал : Кожен Стил : Секојдневен,Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Short Size Waist Length S72cm/28.35"36cm/14.17"M78cm/30.71"37cm/14.57"L84cm/33.07"38cm/14.96"XL90cm/35.43"39cm/15.35"XXL96cm/37.80"40cm/15.75"Size : SWaist : 72cm/28.35"Length : 36cm/14.17"Size : MWaist : 78cm/30.71"Length : 37cm/14.57"Size : LWaist : 84cm/33.07"Length : 38cm/14.96"Size : XLWaist : 90cm/35.43"Length : 39cm/15.35"Size : XXLWaist : 96cm/37.80"Length : 40cm/15.75" Женски Шорцеви Памучна Ленена Еластична Половина Кратка Со Џебови Црн м. Еластизиран појас со прилагодлив внатрешен кабел за влечење. Опуштено вклопување со странични отвори за лесна подвижност. Опуштени шорцеви за вежбање направени од лесни за еластично чувство и идеална завеса. Женски Големи Летни Средината На Половината Обична Боја Појас Џеб Мода Директно Шорцеви.

Избор на купувачи..