• Неодамнешно
Девојче Блузи И Шорцеви Одговараат На Машна Прашка Летна Кошула + Лист Печатени Плажа Елек Лабава Панталони
zoom_in

Девојче Блузи И Шорцеви Одговараат На Машна Прашка Летна Кошула + Лист Печатени Плажа Елек Лабава Панталони

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

1 * Блузи, 1 * Шорцеви . Стил : секојдневен. Спецификација . 90 t Tops Должина : t5. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. 110 t Tops Должина : t15,5t Tpant Должина : t28tпресврт : t42tt Возраст : t4-5 Години . Големина(см)tttttttt.

Избор на купувачи..