• Неодамнешно
Женски Обичен Моден Цветен Принт Со долги Ракави О-Вратот Пуловер Топ блуза женски врвови
zoom_in

Женски Обичен Моден Цветен Принт Со долги Ракави О-Вратот Пуловер Топ блуза женски врвови

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Обичен Моден Цветен Принт Со Долги Ракави О-Вратот Пуловер Врвот Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/43.31"51cm/20.08"62cm/24.41"70cm/27.56"M116cm/45.67"53cm/20.87"63cm/24.80"72cm/28.35"L122cm/48.03"55cm/21.65"64cm/25.20"74cm/29.13"XL128cm/50.39"57cm/22.44"65cm/25.59"76cm/29.92"XXL134cm/52.76"59cm/23.23"66cm/25.98"78cm/30.71"XXXL142cm/55.91"61cm/24.02"67cm/26.38"80cm/31.50" ткаенината е удобна, мека и еластична. Класична едноставна Маица Со долги ракави, секојдневен пуловер со лабаво вклопување, тркалезен врат, лесен за совпаѓање, еден од задолжителните модни предмети во вашата гардероба. Дневно / Работа/Повик / Патување / Дома / Партија/Одмор/Шопинг/Датира/Отворено итн. ●Натпревар/Фармерки/Хеланки/Спортски Панталони/Палто/Здолништа/Капа/Торба/Ѓердан/Потпетици/Сандали/Патики итн. Не Избелувајте, Пеглајте Со Крпа За Притискање.

Избор на купувачи..