• Неодамнешно
Патување Колекција Жени Соер Тру Удобност Пена Двојна Плетенка Бенд Слајд Сандали
zoom_in

Патување Колекција Жени Соер Тру Удобност Пена Двојна Плетенка Бенд Слајд Сандали

DEN 320.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа лизгачка сандала го прави летниот стил ветре. Сандалата Соер слајд Од Колекцијата Патувања е направена со луксузна веганска кожа, дизајн со двојна плетенка и отворен квадратен прст што ќе ги направи овие инстант омилени за тоа колку добро одговараат на с. А 4 mm Tru Comfort Poam ® Влошка И слајд-на силуета го прават овој стил супер удобен. Тип На Рамна Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

Избор на купувачи..