• Неодамнешно
Рејчел Рејчел Рој Авена Халтер макси фустан
zoom_in

Рејчел Рејчел Рој Авена Халтер макси фустан

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Фустанот на Авената Халтер Макси - време за некое сонце на рамената. Главен фустан, запрениот е спарен со долго здолниште со странични детали за да се создаде нова класика. Длабоката морнарица е шик за вечера на плажа или со потпетици за коктели. Рејчел Рејчел Рој Авена Халтер макси фустан.

Избор на купувачи..