• Неодамнешно
Ournourneуни Колекција женски бегли Тру удобна пена пред поштенски патенти со потпетици на потпетици
zoom_in

Ournourneуни Колекција женски бегли Тру удобна пена пред поштенски патенти со потпетици на потпетици

DEN 480.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со патент на предниот дел и капа на капачето, „Bexlie Booties by Journee Collection“ зборуваат сами за себе. Обликувана со плетена ткаенина и вегански кожни акценти, овој ретро-стил ги погодува сите вистински белешки. Супер удобна 4 мм удобна пена ™ стапало и мала блок -потпетица, изгледот. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 8 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Преден патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Чизми на глуждот.

Избор на купувачи..