• Неодамнешно
Менс 6. мл. Ултра памук пакет со маици со долги ракави
zoom_in

Менс 6. мл. Ултра памук пакет со маици со долги ракави

DEN 565.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

100% памук за префрук; Двојно-игла зашивање низ целиот; прислушувано рамо до рамо; ребрести манжетни; ? јака; Еш Греј е 99/1; Sport Grey е 90/1; Темниот Хедер, безбедносно зелено и безбедносно портокалово се 50% памук, 50% полиестер; Гилдан Менс 6,1 мл. Ултра памук маица со долги ракави 10 пакувања.

Избор на купувачи..