• Неодамнешно
Кцмгмг Жица За Влечење Машки Џемпер Дуксер Со Долги Ракави Лабави Џебови Млади Машки Дуксери Темно Сива, До Големина 3XL
zoom_in

Кцмгмг Жица За Влечење Машки Џемпер Дуксер Со Долги Ракави Лабави Џебови Млади Машки Дуксери Темно Сива, До Големина 3XL

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

92"Големина : 2 XL биста : 132см/51.Должина на ракавот : Долга Пригода : Дневно, Секојдневно1пц машко дружење, слободно време, патување, патување, пазарење видливо .13" должина : 78см/30. Машки Пуловер Џемпери Машки Ветробрански Дуксери Машки Џемпери Плус Големина Џемпери Машки Пуловер Дуксер Џемпери За Мажи Машки Дуксери За Теретана Гроздобер Џемпер Дуксери Со Качулка За Мажи Возрасни Дуксери за Мажи.35" Должина : 76cm/29.87" ракав : 74см/29. Ткаенината е мека и удобна.46" Рамо : 49cm/19. Есенски Џемпер Преголем Дуксер Мажи Џемпер Машки Џемпер Кошула Големи И Високи Дуксери За Мажи Џемпери За Мажи Смешни Дуксери Машки Џемпер За Мажи Машки Јога Дуксер Основен Машки Дуксер.12" рамо : 55см/21.71"големина : 3хл БИСТА : 140см/55.Пол : Менматеријал : Полиестерсовршен со вашите омилени тексас фармерки итн.Ткаенината е мека, практична и издржлива, лесна за грижа, а горниот дел од телото е воздржан, удобен и не е затегнат. Изработката е повисока од истото ниво.97" рамо : 53см/20.08" Ракав : 72cm/28. Малата структура на задната страна е уредно распоредена.82" Рамо : 51cm/20.13"Големина : XL Биста : 124cm/48.Носењето ќе направи да изгледате поубаво.92" должина : 80см/31.29" Ракав : 70cm/27.

Избор на купувачи..