• Неодамнешно
Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For Ford Focus Front Right
zoom_in

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For Ford Focus Front Right

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power за 2000 - 2007 FORD FOCUS FOCUS FORT DRIGHT (регулатор на прозорецот со мотор за лифт на прозорецот) Регулаторите и моторите на прозорецот Altus се произведуваат со врвни делови за квалитет и подобрена дизајн на OE за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . Референци : 741-175, 6 S4 Z6123200 BB. Одговара на Изберете : 2000-2007 Ford Focus и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Избор на купувачи..