• Неодамнешно
Џоџо Сива Девојки Долги Ракави Лак Сјај Подготвени Да Одат Маица Бејзбол Маица 4
zoom_in

Џоџо Сива Девојки Долги Ракави Лак Сјај Подготвени Да Одат Маица Бејзбол Маица 4

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Таа ќе сака да ја носи оваа симпатична маица со долги ракави "Лак, сјај, подготвена да оди" џоџо Сива маица!. Големини на девојката. 60% памук, 40% полиестер. Произведено Во Индонезија. - Полиестер , Памук - таа ќе сака да ја носи оваа симпатична маица Со долги ракави "Лак, сјај, подготвена за одење" џоџо Сива маица! - Големини на девојчиња-60% памук, 40% полиестер.

Избор на купувачи..