• Неодамнешно
Графичка Америка Денот на таткото Најдоброто татко некогаш кул кошула за маица за машка машка
zoom_in

Графичка Америка Денот на таткото Најдоброто татко некогаш кул кошула за маица за машка машка

DEN 255.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Покажете ја својата loveубов да бидете тато со графичкиот маж на овој татко-тематски маж. Одличен подарок за маица за Денот на таткото, родендени, Божиќ или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов да бидете тато или дајте му како совршен подарок за пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна машка маица со кратки ракави е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Денот на таткото, или секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од татковството покажува свежи стилови за тато на трендовски обична облека . Изберете го омилениот ден на таткото Најдобриот тато на таткото некогаш маица и ја подобрувате вашата гардероба . Класичен, Класик, удобно унисекс вклопување . прислушувани вратот и рамената . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини Small-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (поли (“ Спорт Греј) . печатено во САД.

Избор на купувачи..