• Неодамнешно
Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Денот На Независноста Печатени Лето V-Вратот Мода Темно Сина 2XL
zoom_in

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Денот На Независноста Печатени Лето V-Вратот Мода Темно Сина 2XL

DEN 441.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Печатена. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39.37" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 20см/7.87" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 БИСТА : 106см/41.73" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 21см/8.27" Должина : 71см/27.95" Големина : Л УС : 8 Биста : 112см/44.09" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35" Големина : XL сад : 10 биста : 120см/47.24" рамо : 50см/19.69" ракав : 23см/9.06" должина : 73см/28.74" Големина : ХХЛ сад : 12 биста : 126см/49.61" рамо : 52см/20.47" ракав : 24см/9.45" должина : 74см/29.13" ГОЛЕМИНА : хххл сад : 14 биста : 132см/51.97" рамо : 54см/21.26" ракав : 25см/9.84" должина : 75cm/29.53" Големина : xxxxl сад : 16 биста : 142cm/55.91" рамо : 56cm/22.05" ракав : 26cm/10.24" Должина : 76 CM/29.92" големина : xxxxxl Сад : 18 биста : 152cm/59.84" рамо : 58cm/22.83" ракав : 27см/10.63" должина : 77см/30.31" летни врвови за Жени 2023 трендовски. Блузи За Жени. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Избор на купувачи..