• Неодамнешно
Жените Паѓаат Џемпер Со Долги Ракави Плетени Пуловери Трикотажа За Улица
zoom_in

Жените Паѓаат Џемпер Со Долги Ракави Плетени Пуловери Трикотажа За Улица

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Пролетен Есенски Плетен Џемпер Еднобоен Кабел Со Долги Ракави Трикотажа Врвови. Големина(см)tttt TTT T Должина : t59t Bust : t114tsleve : t50. Должина : t60t Bust : t118tsleve : t51. L t Должина : t61t Bust : t122tsleve : t52. tttt T T T T T T T T T T T T Должина : t23. 23 t Bust : t44. 88 tsleve : t19. 69 . М Т Должина : т23, 62 тбуст : т46, 46 цлеев : т20, 08 . L t Должина : t24. 02 t Bust : t48. 03 tsleve : t20. 47 . Спецификација : . Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Должина На Ракавот : Долго. Тип На Шема : Цврста Боја. Пол : Жени. Тип На Ставка : Врвови. Вклучен Пакет : . 1 х Џемпер. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : трикотажата за жени е изработена од 95% полиестер 5% спандекс материјал, лесна, безбедна за кожата и лесна за перење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : плетени врвови за џемпери за жени, еднобојни, долги ракави, дизајн со качулка, кабелска трикотажа, едноставен стил, многу се совпаѓаат. Повод : врвовите За Џемпери за жени се погодни за секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, облека за клубови, улична облека, работа, патување, фестивал, состаноци, забава на пријатели, облека за фотографија и така натаму. Сите натпревар : Трендовски џемпери за жени се совршен избор за пријатели забава само едноставно додадете високи потпетици и Стил на спојката Ваш според вашиот настан. Вклучен пакет : 1 х жени плетени врвови со качулка. Го покажува вашиот карактеристичен темперамент. Бидете модерни и елегантни. Одличен подарок за себе или за вашите најдобри пријатели.

Избор на купувачи..