• Неодамнешно
Babysbule Летни Женски Фустани Клиренс Жени Лабава Удобно Срце Печатење Пуловер Круг-Вратот Долг Ракав Надвор Од Рамо Мини Фустан
zoom_in

Babysbule Летни Женски Фустани Клиренс Жени Лабава Удобно Срце Печатење Пуловер Круг-Вратот Долг Ракав Надвор Од Рамо Мини Фустан

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Лабава Удобно Срце Печатење Пуловер Круг-Вратот Долг Ракав Надвор Од Рамото Мини Фустанкарактеристики : 1. Материјал : Полиестер, Мек И Удобен2.Карактеристики : Долг Ракав, Печатење На Срцето, Дневно, Моден Стил.3.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона.5.Содржина на пакетот : 1 Х женски Фустан информации За Производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut Пол : Жени Пригода : Мода, Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Мода, Лежерен Материјали : Удобна И мека, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина, многу течна и воздушна. Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух. ●Карактеристики : одличен удобен фустан, доволно убав за деловна секојдневна работа. Супер симпатична и удобна, ласкава на секоја форма на телото. Совршено ја истакнува вашата кривина и го покажува шармот на вашето тело. Воопшто не гледам. Едноставен, но елегантен симпатичен фустан. ●Идеи за натпревар : сандали, потпетици, чизми, патики, хеланки, ѓердан, обетки, капи итн. ●Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, дневно, патување,дома, вечер, училиште, шопинг, на отворено, салон, одмор, одмор, fall, зима, пролет и лето. ● Забелешка : Погледнете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми. Ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа.

Избор на купувачи..