• Неодамнешно
fvwitlyh Црвен Џемпер Фустан За Женски V Вратот Градиент Фустан Со Светки Сјај Сјај Бодикон Клуб Партија Тенкови Фустани
zoom_in

fvwitlyh Црвен Џемпер Фустан За Женски V Вратот Градиент Фустан Со Светки Сјај Сјај Бодикон Клуб Партија Тенкови Фустани

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

®Карактеристики : женски класични ремени за рамо, полите за вртење, тексас шорцеви за лигавчиња, женски лежерни лабави долги шорцеви за лигавчиња, комбинезони со широки нозе, лабав памучен комбинезон, трегери за лигавчиња, џебови, женски искинати тексас лигавчиња, ремени за рамо, женски комбинезон во стил, секојдневен долг комбинезон, широконоги широки комбинезони со широки нозе.комбинезон, рачно насликан столб потресени обични лабави женски лабави комбинезони со плус големина широки панталони за нозе секојдневни комбинезони женски класичен ремен за рамо џебни тексас комбинезони фармерки панталони за уникатен дизајн < женски ремени за рамо тексас лигавчиња шорцеви валани лигавчиња женски обични лабави шорцеви за Лигавчиња лабави памучни комбинезони харлан комбинезони со џебови женски комбинезони преголеми широки нозе лабави лигавчиња женски секојдневни лабави долги комбинезони лабав памучен комбинезон комбинезон женски секојдневен памук и лен плус големина комбинезони широк комбинезон за нозе со џебови + натпревар + лесно сандали, високи потпетици и капи за плажа за да создадете едноставен секојдневен стил. Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Женски Комбинезон Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите пред вас !!! Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Поставките На Компјутерот И Мониторот.Дебелина : Стандардна Должина На Ракавот : Материјал Без Ракави : Полиестерген : жените ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Тип На Шема : Цврсто проверете ја табелата со големини пред нарачката.Женски Долги Фустани Комбинезон Дизајн На Боја Назад Женски Цврст Моден Ремен Џебни Панталони Дами Летни Фустани Лежернисезона : Летна Јака : О Врат} Материјал Памучна И ленена ткаенина, мека, еластична, дише, удобна за носење, обезбедување квалитет.

Избор на купувачи..