• Неодамнешно
Предна Прошетка Жени Два Костими За Капење Танкини Комплети Без Ракави Плус Големина Костими За Капење Дами Плисиран Костим За Пливање Цветни Печатени Плажа Секси
zoom_in

Предна Прошетка Жени Два Костими За Капење Танкини Комплети Без Ракави Плус Големина Костими За Капење Дами Плисиран Костим

DEN 352.96

Количина на стоки
check Достапно на барање

Костимот за капење е погоден за одбојкарски спорт, кампување, плажа, пливање, трчање, на семејна забава во базен, летен одмор и други прилики. Повод-Двете Парчиња Костими За Капење Се Погодни За Забава На Плажа, Забава Во Базен, Спа Центар, Солариум, Одмор, Игри на Плажа, Летен Одмор, Крајбрежје, Сурфање, Топла Пролет, Лебдење. Вградениот градник нуди доволно поддршка и совршено ја надополнува кривата на градите.

Избор на купувачи..