• Неодамнешно
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мед пчела Рустикална фарма Текстуриран дизајн Дизајн на платно wallидна уметност од Стефани Работник Марот Марот
zoom_in

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мед пчела Рустикална фарма Текстуриран дизајн Дизајн на платно wallидна уметност од Стефани Работник Марот

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии потребни за инсталација : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Стефани Работник Марот.

Избор на купувачи..